Lp. Nazwa jednostki Który raz we współzawodnictwie? Hufiec Przedstawicielstwo
1 Próbna Białostocka Gromada Zuchowa 1 BIAŁYSTOK Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
2 77 Grunwaldzka Środowiskowa Drużyna Harcerska w Laskowicach im. Zawiszy Czarnego 1 Świecie-Powiat Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
3 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska w Klonowcu Starym 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
4 koty 1 kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
5 93 Kutnowski Krąg Instruktorski "Skalnica" 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
6 Grunwaldzka Drużyna Harcerska NS "Szare Wilki" 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
7 2 Gromada Zuchowa "Lawendowe Koty" 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
8 8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis" 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
9 7 do sprawdzenia 1 kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
10 5 Drużyna Harcerska ,,Żywioły'' 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
11 1 Gromada Zuchowa "Lawendowe Koty" 1 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
12 2 Testowa Jana Bytnara 1 Płock Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Mazowiecka
13 14 DH Leśna Brać 1 wołomin Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
14 58 Gromada Zuchowa "Elfy" 1 Beskidzki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
15 13 Jaworznicka Gromada Zuchowa "Szczwane Szopy" 1 Jaworzno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
16 11 DSH "Melcekuke" 1 Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
17 19 Iławska Gromada Zuchowa "Niedźwiedzia Gromada" 1 Iława Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
18 5 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Kolorowe Smoczusie" 1 Hufiec ZHP Braniewo im. Mikołaja Kopernika Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
19 87 Drużyna Harcerek "Nie z Tego Świata" 1 Orneta Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
20 121 Wesołe Pszczółki 1 Elbląg Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
21 43 Żeńska Drużyna Harcerska "Leśne Wilczyce" 1 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
22 42 Żeńska Drużyna Starszoharcerska "Impessa" 1 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
23 42 Męska Drużyna Starszoharcerska "Lupus" 1 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
24 49 Poznańska Drużyna Harcerska "QUERCUS" 1 Poznań Grunwald Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
25 517 Poznańska Drużyna Harcerzy Hermes 1 Poznań - Jeżyce Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
26 43 Męska Drużyna Harcerska "Wilcze Kły" 1 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
27 44 Gromada Zuchowa "Wilczki" 1 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
28 40 Wielopoziomowa Drużyna Harcerek "Błękitna Sfora" 1 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
29 26 Grunwaldzka Środowiskowa Drużyna Harcerska "Lisowczycy" 2 Świecie-Powiat Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
30 8 Koronowska Grunwaldzka Drużyna Harcerska CZŁAPY 2 Koronowo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
31 14 Koronowska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Po Prostu 2 Koronowo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
32 2 Piotrkowska Drużyna Harcerska "Sulima" im. Zawiszy Czarnego 2 Piotrków Trybunalski Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
33 40 WWDH Czarna 2 Ursus Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
34 1 Rudzki Sczep Drużyn Nieprzetartego Szlaku Janusza Korczaka 2 Ruda Śląska Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
35 14 Jarosławska Drużyna Harcerska "Królestwo Sulimy" im. Zawiszy Czarnego 2 Jarosław Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
36 6 Suwalski Szczep Harcerski "Zorza" 3 Suwałki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
37 Krąg Instruktorski Tęcza 3 Suwałki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
38 Grunwaldzka Gromada Zuchowa Ogniste Pióra 3 Pałuki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
39 7 Żeńska Koronowska Drużyna Starszoharcerska "Babiniec" 3 Koronowo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
40 Krąg Instruktorski Ułani 3 Warszawa - Ursus Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
41 200 Grunwaldzka Warszawska Gromada Zuchowa "Skrzaty" 3 Warszawa Wola Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
42 14 GDH "Puszczyki" 3 Wołomin Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
43 47 Warszawska Drużyna Starszoharcersko-Wendrownicza Wataha 3 Warszawa Ursus Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
44 4 Grunwaldzka Dąbrowska Drużyna Harcerska "Leśni ludzie" im. Janusza Korczaka 3 Dąbrowa Górnicza Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
45 11 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Impessa 3 Beskidzki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
46 10 Grunwaldzka Działdowska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Heweliusz" 3 Działdowo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
47 26 Grunwaldzka Wielopoziomowa Olsztyńska Drużyna Harcerska "Cassiopea" 3 Warmiński Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
48 20 Iławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Żywioły" 3 Iława Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
49 10 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Poszukiwacze Przygód" 3 Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
50 6 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa "Wilki" 4 Suwałki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
51 I Kutnowski Szczep "Innominata" im. Harcerskiej Kompanii Szturmowej 37. Pułku Piechoty 4 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
52 1 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Leśne Elfy" 4 Kędzierzyn-Koźle Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Opolska
53 10 Grunwaldzka Beskidzka Gromada Zuchowa Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka 4 Beskidzki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
54 32 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Gen. Józefa Hallera 4 Puck Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
55 5 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im.Fryderyka Chopina 4 Hufiec ZHP Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
56 22 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Wesołe Chmurki" 4 ZHP Braniewo im. Mikołaja Kopernika Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
57 9 Suwalska Drużyna Harcerska ''Sykamore" 5 Suwałki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
58 2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zielony Plomień" 5 Nadnarwiański w Łomży Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
59 6 Gromada Zuchowa Przyjaciele 5 Suwałki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
60 GGZ Bajkowe Skrzaty 5 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
61 29 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "POGODNI" 5 Wyszków Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Mazowiecka
62 9 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Roześmiane nutki" 5 Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
63 17 Grunwaldzka Wielopoziomowa Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Bezimienni" 5 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
64 14 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Płomienie 6 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
65 I Kutnowska Drużyna Wędrownicza im. Tadeusza Rejtana 6 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
66 3 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota" 6 Ostrołęka Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Mazowiecka
67 X Lubawska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Pracowite Pszczółki" 6 Iława Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
68 10 Grunwaldzka Drużyna Harcerska 9 Braniewska Brygada Kawaleri Pancernej 6 Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
69 43 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Białe Wilki" im. Marii Gąszczak 6 Złotów Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
70 Harcerski Klub Turystyczny 88 GDSH "Róża Wiatrów Powstańców Wielkopolskich 6 Oborniki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
71 124 Łódzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Płomienie" 7 Łódź - Górna Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
72 16 Iławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "BURZA" 7 Iława Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
73 12 Iławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Leśna Gromada" 7 ZHP Iława Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
74 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny" 8 Wrocław Brak przedstawicielstwa
75 Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski "11" 8 Wrocław Brak przedstawicielstwa
76 5 Męska Koronowska Grunwaldzka Kwatermistrzowska Drużyna Starszoharcerska "Piorun" im. Macieja Aleksego Dawidowskiego 8 Koronowo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
77 34 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Antidotum" 8 Warmiński Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
78 9 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Buki" im. Kazimierza Wielkiego 8 Hufiec ZHP Śmigiel Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
79 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "Envintalaya" 9 Wrocław Brak przedstawicielstwa
80 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa ,,Elfy z Cienistej Doliny" 9 Wrocław Brak przedstawicielstwa
81 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Doliny Mgieł" 9 Wrocław Brak przedstawicielstwa
82 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł" 9 Wrocław Brak przedstawicielstwa
83 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka" 9 Kędzierzyn-Koźle Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Opolska
84 I Szczep Harcerski im. Janusza Korczaka 9 Konin Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
85 10GDH Per Pedes 10 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
86 Krasnoludkowy Ród 10 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
87 8 Ostrołęcka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Wilki" im. Jana Romockiego ps. "Bonawentura" 10 Ostrołęka Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Mazowiecka
88 200 Grunwaldzka Warszawska Drużyna Wędrownicza "Leśne Błotniaczki" 10 Warszawa-Wola Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
89 17 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Victory" 10 Ruda Śląska Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Śląska
90 4 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "DWA MIECZE"" Wł. Jagiełły 10 Ostróda Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
91 50 Środowiskowa Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska Kamyki 10 Lidzbark Welski Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
92 Śmiali Wszędobylscy 11 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
93 40 Grunwaldzka Białostocka Drużyna Wielopoziomowa 12 Białystok Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
94 36 Kaliska Drużyna Harcerska "Orły" 12 Kalisz Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
95 6 Suwalska Grunwaldzka Drużyna Harcerska " Polaris" 13 Suwałki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
96 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Nutki" 13 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
97 VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy" 13 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka
98 129 Testowa drużyna 13 Górski Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Mazowiecka
99 6 Koronowska Drużyna Harcerska "Czupierzaki" Batalionu Obrony Narodowej 15 Koronowo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Kujawsko-Pomorska
100 28 SDH HKT "Azymut" "Wigry" 15 Poznań-Rejon Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
101 98 NHDG "Pomian" Im. hm.Eugeniusza Stasieckiego 16 Nysa Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Opolska
102 7 Nowodworska Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska i Zuchowa "Dziabąg" 17 ZHP Nowy Dwór Mazowiecki Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Stołeczna
103 2 Drużyna Harcerska im Tadeusza Kościuszki 17 Konin Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
104 1 Grunwaldzka Gromada Zuchowa ,,Wesoła Gromada'' 20 ZHP Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
105 9 Grunwaldzka Harcerska Drużyna Sanitarna im. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 Braniewo Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Warmińsko-Mazurska
106 7 Drużyna Harcerska DRAGON im. 1 Dywizji Pancernej 21 Międzychód Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
107 1234 kontrolna 24 Kutno Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Białostocka
108 2 Gromada Zuchowa "Wędrowne Zuchy" 26 Konin Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
109 1 Gromada Zuchowa "Słoneczne Zuchy" 26 Konin Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Wielkopolska
110 XIII Łódzka Drużyna Harcerzy "Stalowa Trzynastka" im. gen. Józefa Bema 29 Hufiec Łódź-Bałuty Przedstawicielstwo Wspólnoty - Chorągiew Łódzka